אירועים קטנים

בעבר, כל אירוע אותו היינו צריכים להפיק ולארגן כלל מאות מוזמנים וההנחה הייתה – כמה שיותר, הרי זה משובח. אין זה משנה אם מדובר בברית, חתונה, בר או בת מצווה…  כמעט כל אירוע אליו היינו מוזמנים היה עמוס באורחים, הרחבה היתה מלאה, תור בחלק של הדוכנים והאוכל… היום משפחות רבות מעדיפות לתכנן אירועים קטנים, אינטימיים, מה שנקרא אירוע בוטיק לאנשים שהכי קרובים אלינו, משפחה וחברים. היום כמה שפחות הרי זה משובח…

מדוע יותר ויותר אנשים בוחרים להפיק אירועים קטנים?

  1. האווירה שנוצרת באירוע קטן היא אווירה משפחתית ונינוחה שמאפשרת לכולם להרגיש בבית. באירוע קטן הרבה יותר קל ליצור קונספט, להפוך את האירוע לשלנו, שנרגיש שכל התהליך הוא חלק בלתי נפרד מאיתנו… באירוע גדול, זה פחות מתאפשר.. אנו יותר מרגישים כמו האורחים של עצמנו ופחות כאילו לקחנו חלק מלא בתהליך ההקמה והתכנון.
  2. באירועים קטנים הכל נעשה בקפידה רבה, בדיוק רב, בין אם זה המנות שיוצאות, בין אם העיצוב של השולחנות, מה שהופך את האירוע לייחודי ויוצא דופן, אירוע שאחר כך כולם זוכרים אותו. זו בהחלט ההזדמנות שלנו להשקיע באיכות על חשבון הכמות.
  3. לא תמיד אירועים קטנים נחשבים לזולים יותר, אבל אין ספק כי בחישוב בכללי, ככל שיש פחות אורחים, גם העלויות באות לטובתנו.
  4. באירוע קטן, הרבה יותר קל ליצור גמישות, בין אם בחרנו באולם או גן ספיציפיים ובין אם החלטנו להפיק את האירוע בחיק הטבע. יש גמישות בתפריט, במוזיקה, בעיצוב של החלל וזה שוב מחזיר אותנו לנקודה שכך אנו מרגישים כאילו האירוע באמת שלנו, הוא חלק בלתי נפרד מהאישיות והחלומות שלנו.

היום כולם יודעים שקטן שווה לאיכותי, קטן זה מיוחד ומכיון שהצורך הזה של עוד ועוד אנשים להקים אירועי בוטיק, יש לא מעט מקומות ברחבי הארץ – בדרום, במרכז, בצפון שמציעים את השירות הזה לקיים אירוע אינטימי באווירה משפחתית וביתית. לרוב, אותם מקומות שהם ההפך הגמור מאולמות אירועים גרנדיוזיים מאפשרים לקיים את האירוע בחלל גמיש וכך ניתן להתאים את גודל החלל בהתאם לכמות האורחים שמוזמנים לאירוע. ניתן לקיים אירועים קטנים בבתים פרטיים, במשתלה פסטורלית, ביקבי בוטיק, בחיק הטבע או בגני אירועים קטנים שמציעים הפקה של עד 250 מוזמנים.