קייטרינג לחתונה

בחירה של שירותי הסעדה לאירוע חשוב כמו חתונה היא בחירה מהותית מאד שלא מומלץ להקל בה ראש. יש לא מעט נושאים שצריכים להילקח בחשבון ושצריך לחשוב עליהם, זאת על מנת לבחור את שירותי הקייטרינג שהכי מתאימים ויתקבלו בשמחה, הוקרה והערכה על ידי האורחים שיגיעו לאירוע. לקראת אירוע חשוב כמו חתונה ישנה ציפייה גדולה לקראת המזון שיוגש לאורחים והמוזמנים מצפים למנות ייחודיות, בעלות רבדי טעם מיוחדים שלא נתקלים בהם באופן יומיומי. לא בכדי בוחרים הזוגות המתחתנים שירותים מקצועיים ומומלצים בלבד של קייטרינג לחתונה.

שני הדברים החשובים שצריך לקחת בחשבון בבואנו לבחור קייטרינג לחתונה, הם המקום שבו מתקיימת החתונה (כלומר האם מדובר במקום סגור או בחתונה בחיק הטבע) והשעה. שני נתונים אלה יקבעו את האווירה ואת מזג האוויר ולפי אלה יהיה קל יותר לבחור אילו מנות תהיינה המתאימות ביותר להכנה והגשה. יש מנות שמתאימות לחתונות שצפויים בהן אורחים רבים ויש כאלה שתהיינה הולמות יותר עבור חתונות מצומצמות שלא מגיעים אליהן כמה מאות אורחים. האוכל בחתונה מצופה להיות ייחודי ויוקרתי יותר ולכן יש חשיבות לבחירה נכונה של המנות, של אופן ההגשה ושל דרך העיצוב.

איך בוחרים את המנות?

בחירה של מנות מתוך תפריט רחב ומגוון היא משימה מאתגרת למדי. ברוב המקרים תבוצע הבחירה על ידי החתן והכלה בליווי מי מטעמם (חברים קרובים או בני משפחה) ובנוכחות השף או עובד בכיר מטעם חברת הקייטרינג. חשוב להגדיר לפני מפגש זה מה צריך שיהיה וממה עדיף להימנע, צריך ליידע את העובדים בנוגע לאידאולוגיות שקשורות למוזמנים ונוגעות בעולם הקולינריה או לרגישות למזון למי מהאורחים שצריך להתחשב בו או להתאים כמה מנות ספציפיות עבורו. הגדרת ציפיות היא שלב חשוב ומהותי בבניית התפריט לחתונה ושיתוף פעולה בין השף או נציגי חברת הקייטרינג לבין הזוג המתחתן – חשוב ומהותי.

אם בוחרים החתן והכלה לארגן חתונה בחיק הטבע – צריך להתכונן לקראת זה מבעוד מועד, בעיקר מבחינת חברת הקייטרינג. צריך לדעת אם מכינים את המנות במקום או שצריך לשנע אותן, איך יתבצע החימום והאם מדובר במקום מסודר או בחלקת טבע פראית. כך יידעו עובדי חברת הקייטרינג באילו אביזרים או ציוד להצטייד מבעוד מועד שיסייעו במתן והגשת המנות בדרך הטובה והאיכותית ביותר עבור האורחים, וכמובן האיכותית והטעימה ביותר. כשהחתן והכלה בעצמם מעורבים בנושא והחלטות מתקבלות בשיתוף פעולה עימם – אין ספק שלאורחים מובטחת חוויה קולינרית נהדרת בחתונה!