בחורף הזה תלבשי לבן!

החלטתם לערוך חתונה קטנה בחורף. אבל אז מתחילות התהיות לגבי היתרונות והחסרונות של אירועי חורף. תנו לנו להרגיע אתכם. אירועי חורף מביאים עימם יתרונות משמעותיים ובעיקר אווירה קסומה וחמימה.

במרבית המקומות תוכלו ליהנות ממחירים מוזלים יותר באירועי חורף. ובכלל, רוב נותני השירותים לאירועים, יוזילו את המחירים שלהם, על מנת לעבוד בעונה הפחות מבוקשת. בנוסף, היצע הימים הפנויים בחורף רחב יותר, כך שתוכלו לבחור ביום או תאריך שהם אטרקטיביים יותר עבורכם או לחילופין, לתכנן אירוע ולקבוע תאריך רק חודשים ספורים מראש ולא חודשים רבים על מנת לשריין תאריך לחתונת קיץ.

אמנם מרבית הימים בישראל אינם גשומים כלל ואפילו הטמפרטורה הופכת לנעימה יותר, אך יש לקחת בחשבון שיתכן שדווקא ביום המאושר בו בחרתם לערוך חתונה קטנה בחורף, יהיה גשום. חשוב לוודא כי המקום בו בחרתם ערוך לאירוע חורפי ומצויד גם באמצעי חימום ובאלטרנטיבה ליום גשום.

תפריטי חורף לרוב מעט שונים מתפריטי הקיץ ולכן האורחים שלכם יוכלו ליהנות מהגיוון. תפריטי חורף מציעים בין השאר מרקים חמים, תבשילי קדרה ועוד. בנוסף, במקום שהאורחים שלכם ישבו בגשם בבית, הם יוכלו להגיע לאירוע מפנק ובאווירה חמימה. מכיוון שמרבית האירועים נערכים בעונת הקיץ, החתונה הקטנה והחורפית שלכם לא תיתפס כעוד "תיק" עבורם, אלא כאירוע מרענן וסיבה נהדרת לצאת מהבית גם בחורף.

יתרון נוסף של חתונה קטנה בחורף – מזג האוויר פשוט נעים יותר בחורף ופחות מזיעים ועל כן אין צורך להחליף בגדים במהלך האירוע, לתקן את התסרוקת או לחזק במהלך היום את האיפור שנמרח, נזל ודהה במהלך היום, הצילומים והריקודים.

והכי חשוב – האווירה! חמה ורומנטית.