גן אירועים לחתונה קטנה

אירועים משפחתיים קטנים, הכוללים פחות מ 200 אורחים, הפכו במהלך השנים האחרונות למגמה מתחזקת, וזאת בשל שלל היתרונות שהם מביאים עימם.

כיום ניתן למצוא כמעט בכל איזור בארץ גן אירועים לחתונה קטנה או לוקיישן מיוחד לחתונה חתונה.

היתרונות הגדולים של חתונה קטנה בגן אירועים הם רבים. מי מאיתנו לא אוהב להיות מוקף בעצים, ציוצי הציפורים, צמחיה ירוקה ופורחת, מאווירת הטבע והפסטורליות?

האוויר הצח בגני אירועים, האווירה הביתית והפסטורלית, הם אלו המעניקים לגני אירועים פופולאריות רבה.

מדוע מומלץ להתחתן בגן אירועים?

  • נגישות – מרבית גני האירועים נמצאים במקומות פחות עמוסים וצפופים ממרכזי הערים. רובם ממוקמים במושבים או ביישובים כפריים. היתרון הוא שאין צורך להיכנס לפקקים בעיר, אלא מדובר בנסיעה בכבישים מהירים והימנעות מעומס בכבישים. הכי חשוב- אין צורך לחפש חנייה ולשלם עלות נוספת עליה. במוקמות הללו לרוב קיימת חנייה נגישה בשפע, ללא עלות נוספת. האורחים שלכם, אגב, יעריכו זאת מאוד.
  • החופש להגשים חלום – המרחב הפתוח שבגני אירועים מאפשר לכם להביא כל אטרקציה שתרצו. בין אם מדובר בהרכב מוזיקאלי, רקדנים, או סתם ליהנות משפי המרחבים ומכך שלא מדובר בעוד אולם צפוף וסטנדרטי. גם העיצוב במקומות הללו יכול להיות מינימאלי מכיוון שהעצים, פרחים מעוצבים והצמחייה יעניקו רקע מעוצב וטבעי בחתונה הקטנה שלכם.
  • מקום פסטורלי ומעוצב עם הרבה אווירה – גן אירועים הוא רחב ידיים בדרך כלל, פסטורלי וירוק. צמחיה מטופחת או נופים של טבע, משרים אווירה נפלאה גם עליכם וגם על האורחים שלכם. כבר בכניסה לגני אירועים ניתן להבחין בשינוי ההתנהגות שלכם ושל האורחים. מסתבר כי הפסטורליות והשלווה מדבקים.
  • קייטרינג מגוון יותר – אפשרויות רבות עומדות לפניכם. החל מקייטרינג בשרי ואסאדו, בו הבשר יצלה לעיניי האורחים שלכם, אירוע עם תפריט חלבי ומפנק או אפילו קייטרינג טבעוני.

צורות ההגשה הנפוצות הינן הגשה בבופה או הגשה לשולחן ולכל צורת הגשה יתרונות שונים. מה שבטוח- יהיה טעים!

  • קרבה ואינטימיות– בגן אירועים האורחים לא "נעלמים" והאווירה והדינמיקה הרבה יותר מהודקות. אנשים ישובים אחד ליד השני בקרבה פיזית, אך מרווחת ולכן מתפתחות שיחות, מתחילה דינמיקה משפחתית ואחווה.
  • פינות ישיבה נינוחות – גן אירועים לרוב מאפשר לכם אפשרויות ישיבה אלטרנטיביות להושבה סטנדרטית של כיסא בצמוד לשולחן. האורחים שלכם יוכלו למצוא להם גם פינת ישיבה נינוחה, להתבונן וליהנות מהאווירה ואפילו יוכלו ליהנות משיחה ולהכיר את החברים שלכם, להשלים מידע וסיפורים מאז המפגש המשפחתי האחרון ובכלל, ליהנות משינוי הקצב ומהאווירה הנינוחה בזכות השיבה בטבע בצל העצים וליד גינות פורחות.
  • לא מפספסים שום דבר – בגן אירועים יושבים קרוב לחופה ורואים את כל ההתרחשות. אתם מוקפים באנשים שאוהבים אתכם מקרוב. אינטימיות שכזו מבטיחה לכם לחוש את האהבה הרבה מהקרובים אליכם ביום המאושר בחייכם. שליטה במצב – צוות האירוע המפיק אותו יוכל להפנות תשומת לב מרבית לצורכי האורחים והאירוע.