חתונה קטנה עד 100 איש

החלטתם לערוך חתונה קטנה עד 100 איש? המשמעות היא לחגוג את היום המאושר בחייכם רק בקרב החברים ובני המשפחה הקרובים והמשמעותיים ביותר בחייכם.

היתרון הגדול בחתונה עד 100 אורחים הוא שניתנת לכם האפשרות לחפש לוקיישן מיוחד יותר, פחות סטנדרטי מאולמות וגנים המיועדים למאות אורחים.

משתלת גרין ספייס, הממוקמת במושב גן הדרום (ליד אשדוד ויבנה, כחצי שעה מתל אביב), מציעה לכם מקום ייחודי, ירוק ופסטורלי לחתונה קטנה. הגרין ספייס מתאים במיוחד עבור זוגות המחפשים לערוך חתונה קטנה עד 100 אורחים ועדיין ליהנות ממקום אינטימי ומאווירה משפחתית וחמה. בגרין ספייס תוכלו לקבל את כל מה שצריך לחתונה קטנה עד 100 איש – חופה, כספת, מעטפות, פתקיות הושבה, ריהוט ישיבה, ריהוט אלטרנטיבי, שולחנות וכסאות בר, עיצוב בסיסי, ניהול האירוע, תפריט בשרי או חלבי מבית קייטרינג "שף בטבע" ובעיקר, המון שלווה ואווירה.

חתונה קטנה עד 100 אורחים תאפשר לכם לעצב את המקום בו תבחרו בעצמכם. עם מעט יצירתיות והשקעה תקציבית קטנה, תוכלו לבחור פריטים ועיצובי שולחן בהתאמה לחלום העיצובי שלכם. בסה"כ מדובר על 8-10 שולחנות ישיבה לאורחים, כך שלמעשה- השמיים הם הגבול העיצובי עבורכם.

ההחלטה האם לבחור בקייטרינג חלבי או בשרי, פשוטה יותר בחתונה קטנה עד 100 איש. הרי אתם מכירים היטב כל אחד ואחת מהאורחים שלכם ואת ההעדפות הקולינריות שלהם. במידה וחשובה לכם כשרות הקייטרינג/ המקום המארח, זכרו לבדוק את העניין.

נשמח שתצטרפו למשפחת גרין ספייס ומשפחת קייטרינג שף בטבע.