יתרונות של מקום לאירועים קטנים

מכיוון שאירועים קטנים הפכו להיות נפוצים יותר בשנים האחרונות, נוצר הצורך במקומות שיתאימו גם לאירועים קטנים ובינוניים ולא רק לאירועים המיועדים למאות אורחים.

יותר ויותר זוגות ומשפחות מחליטים לחגוג את האירוע המשפחתי שלהם בקרב בני  המשפחה והחברים הטובים ביותר ונמנעים מלערוך אירוע למאות אנשים, שחלקם פחות חשובים עבורם. כך למעשה אין צורך להזמין את כל מי שאנחנו מכירים ואפילו לא את אילו ש"לא נעים לנו לא להזמין אותם".

בדיוק בשל הצורך הזה הקמנו את גרין ספייס, מקום המתאים במיוחד לאירועים קטנים ואינטימיים ובאווירה כפרית, חמה ומשפחתית.

מקום קטן נוח ומתאים יותר לקהל אינטימי – האינטימיות שמושגת גם באירועים משפחתיים וגם באירועים עסקיים נובעת לא מעט בזכות המקום/ הלוקיישן בו מתקיים האירוע ובעיקר מיחס של גודל המקום לכמות האנשים המתארחים בו. ההתפזרות בחלל גדול מדי או הפיזור שיש בגנים רחבי ידיים גורמים לתחושה מאוד לא אינטימית,  האורחים יושבים במרחקים גדולים מידי האחד מהשני ומתקשים לתקשר ביניהם. הדבר מורגש גם באירועים עסקיים, בהם אחת המטרות החשובות לקיום האירוע הוא גיבוש ויצירת מינגליניג בין העובדים.  במצב בו השטח הפיזי בו נערך האירוע הוא גדול, וכמות האורחים גדולה, כל רעיון המינגלינג מתקשה להתקיים.

ארגון ועיצוב – לרוב, מקומות קטנים לאירועים, מתוקף היותם קטנים, כבר מעוצבים או בעלי קונספט עיצובי כלשהו ולכן, מקומות רבים המתאימים לאירועים קטנים, יהיו מקומות מיוחדים מאוד ואפילו שונים מאוד בנוף המקומות לאירועים.

בנוסף, מקום קטן מאפשר לכם לעצבו בקלות ובעלות נמוכה יחסית מכיוון שאין צורך לעצב כל פינה על פני שטח עצום. בעזרת מעט יצירתיות, אקססוריז, עיצובי שולחן, נרות, עציצים, שילוט ועוד, תוכלו להעניק לאירוע את הטאץ' האישי שלכם או להגשים את החלום העיצובי שלכם.

ההכנות באירועים קטנים דורשות זמן מועט ביחס להכנות של אירוע גדול. דמיינו כי אתם צריכים לתכנן סידורי הושבה ל 400 אורחים, לוודא אישורי הגעה ל 400 אורחים וכו'.

אירוע למעגל הכי קרוב בלבד הוא אירוע מחזק – אירוע אליו מוזמנים רק האנשים החשובים ביותר בחייכם- משפחה וחברים קרובים בלבד, מאפשר לכם להיות מוקפים באהבה רבה מהאורחים. בניגוד לאירוע עם מאות מוזמנים, באירוע הנערך במקום קטן ואינטימי עם כמות קטנה יחסית של אורחים, ניתן לתקשר עם האורחים, לשוחח איתם, לרקוד עימם ולהתייחס לכולם, מה שלרוב לא תצליחו לעשות באירוע גדול.

שירות, יחס ומה שבניהם- לרוב, במקומות קטנים האווירה היא משפחתית וחמה ולכן, גם אתם וגם האורחים שלכם תוכלו ליהנות מאווירה משפחתית, מיחס חם ושירות אישי ונעים לא רק במשך תקופת ההסתגלות, אלא גם לאורך האירוע עצמו. צוות המקום והמלצרים יהיו בשליטה מלאה על כל האורחים ועל כל רחבי המקום, כך שכלום יעלם מעיניהם.