קייטרינג בשרי – כל מה שצריך לדעת

לאוכל שאנו אוכלים ביום יום יש חלק חשוב ומרכזי מאד בחיינו ורבים מאתנו נוהגים להשקיע לא מעט בהכנתו וגם בהגשתו. הדבר נכון במיוחד בעולם האירועים, שם לאוכל יש תפקיד בולט במיוחד. אירוע מצליח הוא אירוע שכל האלמנטים שבו משתלבים זה לצד זה כהלכה והם מביאים אתם איכות ברמה גבוהה. קייטרינג בשרי מוצלח יכול לעשות את כל ההבדל בין אירוע שכולם ידברו עליו לבין אחד שלא.

הכוכבים המובילים של הקייטרינג הבשרי

הטרנדים בעולם האירועים הם טרנדים חולפים לרוב. יחד עם זאת, ישנם כמה טרנדים שמלווים אותנו כבר לא מעט שנים. אחד מהם הוא הקייטרינג הבשרי. הישראלים ידועים כחובבי בשר, ורצוי כמה שיותר. ישנן מנות בשר נהדרות, שמשתלבות מצוין לצד תוספות שונות. הטרנדים החמים ביותר בעולם האירועים בכל הקשור לקייטירנג הבשרי באים לידי ביטוי בעיקר באופן הגשת הבשר. אסאדו הוא אולי הטרנד החם ביותר בכל קייטרינג בשרי שמחשיב את עצמו. האסאדו היא מילה נרדפת לשיטת צליית בשר על הגריל, כאשר מדובר בבשרים מסוגים שונים. את הבשר, במקרה הזה, צולים מול עיניהם של אורחי האירוע, בו במקום, ומגישים אותו להם מייד לאחר מכן. מדובר כאן בחוויה כפולה: הצפייה בבשר הנצלה, תוך כדי הפעולה, וקבלתו על הצלחת כשהוא חם וטעים. כמובן שלכל זה נלווית האיכות הגבוהה של הבשרים. אם בעבר מקובל היה להגיש באירועים מנת עוף פשוטה, הרי שכיום לבשר יש חשיבות רבה מאד והוא אחד הכוכבים הבולטים על הצלחת. נתחי הבשר עסיסיים, הבשר איכותי מאד והוא מוצע במגוון רחב מאד של סוגים.

על חשיבותו של התזמון

שירותי קייטרינג מקצועיים יודעים שהתזמון, כמו בתחומים אחרים בחיים, הוא מילת המפתח. הגשת בשר קר לאורחים הוא "נפילה" של ממש ובהחלט יכול לגרום לאכזבה גדולה. את הבשר לא מכינים מראש, אלא מכינים אותו בו במקום, בין אם מול האורחים, בתצורת אסאדו ובין אם במטבח אולם האירועים או במקום שבו נערכת המסיבה. כך נהנים האורחים מבשר איכותי וטעים, ממנה שזה עתה יצאה מהצלייה.

באילו אירועים אפשר וכדאי לשלב קייטרינג בשרי

את הקייטרינג הבשרי ניתן לשלב בכל אירוע וזו בדיוק הייחודיות שבו. הוא מתאים לאירועים גדולים וחשובים וגם לאירועים קטנים ואינטימיים. אפשר לשלב קייטרינג בשרי בחתונות, במסיבת בר או בת מצווה, בימי הולדת וגם באירועי חברה גדולים ומרשימים. הוא מתאים לאירועים בחודשי החורף הקרים והגשומים וגם לאירועים במהלך הקיץ. הוא נהדר לאירועים הנערכים במקומות סגורים וגם לאירועים במקומות פתוחים, למשל, בחתונה בטבע או אפילו על חוף הים.

כיצד למצוא את שירותי הקייטרינג המתאימים

המחפשים שירותי קייטרינג בשרי יגלו מגוון רחב מאד של חברות המציעות את השירות. חשוב מאד לשים דגש למידת המקצועיות של החברה וגם לניסיון שלה ולוודא כי הבשרים שקונה אכן טריים ואיכותיים. כדאי מאד לבחון את התפריט המוצע על ידה ואת התוספות השונות הנלוות לבשרים.

לפרטים נוספים על קייטרינג לאירועים, קייטרינג חלבי או אירועים עסקיים.