טיפים לבחירת קייטרינג חלבי כשר

קייטרינג חלבי יספק לכם ארוחה מלאה, מגוונת וייחודית, לא פחות מארוחה בשרית.

קייטרינג חלבי מתאים לכל סוג של אירוע ולכל ארוחה בכל שעות היום. ישנם תפריטים מגוונים המתאימים לארוחות בוקר מפנקות, ארוחת צהריים מגוונות וכמובן גם לארוחות ערב מלאות.

חשיבות איכות חומרי הגלם

קייטרינג חלבי יספק לכם ולאורחים שלכם ארוחה מגוונת בצבעים וטעמים מענגים, תוך שימוש בחומרי גלם, שברובם מתבססים על מגוון מוצרי חלב וגבינות למיניהן, מגוון רחב של ירקות טריים, דגים טריים, קטניות ועוד.

מגוון המנות

קייטרינג חלבי לאירועים כולל בתוכו מגוון רחב של מנות, החל מלחמים טריים עם ניחוחות משכרים, מטבלים מיוחדים, קישים על בסיס ירקות וגבינות בטעמים משתנים, פסטות איכותיות במגוון רטבים, סלטים מיוחדים ועשירים, תוספות מבושלות, מבחר של דגים וכמובן- קינוחים חלביים שהם כמובן- מעולים!!

תקציב

כמו בכל אירוע, עלות האוכל אינה מבוטלת. יש צורך להגדיר את התקציב לחלק החשוב והעיקרי הזה באירוע. כמובן שיש צורך לקחת בחשבון את כמות האורחים, מיקום האירוע, כמות המנות, סוג הכלים וסגנון ההגשה.

קייטרינג חלבי כשר – שף בטבע, מזמין אתכם ליהנות מחוויה סוחפת ומהנה ולמען האמת, גם שונה מהסטנדרט הרגיל. קייטרינג חלבי עם מאכלים אהובים, מלוחים ומתוקים והכי חשוב – אוכל שנעשה באהבה עם המון רגש!