בקייטרינג “שף בטבע” אנו מציעים ללקוחותינו מגוון אפשרויות ותפריטים- תפריט בשרי, צליית בשר אסאדו איכותי, או תפריט חלבי ועשיר.

בקייטרינג “שף בטבע”, מקום לאירוע מושלם, אנו מציעים ללקוחותינו מגוון אפשרויות ותפריטים- תפריט בשרי, צליית בשר אסאדו איכותי, או תפריט חלבי עשיר ומפנק.
צוות “שף בטבע” מתמחים בהפקה וביצוע של אירועים בטבע, בין אם מדובר באירועים גדולים או באירועים קטנים (למידע על חתונה קטנה), באירועים פרטיים או באירועי חברה. אנו נציע לכם אירועים בטבע עם מגוון רב של תפריטים בהתאמה אישית בהתאם לאופי האירוע שלכם ולתקציב שלכם.

ליד הפרדס

  יער בן שמן

אירועים בבריכה

  חוות סוסים

חתונה כפרית

חצר הבית – כל מקום שתבחרו

בית הכנסת העתיק – ליד ירושלים

חתונה בטבע

נוף לגפן  

גרין ספייס  

קייטרינג אירועים בטבע, תאווה לעיניים ולחך

 אנו בחברת שף בטבע פועלים בתחום הפקת אירועים בטבע ומתן שירותי קייטרינג לאירועים מזה שנים רבות, על כן מיטב נותני השירות הפועלים בחברתנו מומחים ובעלי ניסיון וותק עשיר בתחום. אנו מבשלים עם מיטב חומרי הגלם על מנת לספק לכם חוויה קולינרית ייחודית בנופיה המיוחדים של ארצנו. 

אנו מודעים ומאמינים כי בסיסו של כל אירוע מוצלח הוא כמובן איכות האוכל וטריותו. על כן, חברתנו מספקת שירותי אירועים בטבע עם קייטרינג בשרי וקייטרינג חלבי מוקפדים תוך הבטחת איכות המזון וחידושו על בסיס הזמנת לקוח.

בין אם הנכם חוגגים אירוע קטן/ גדול, או שהנכם מעוניינים בשירותי קייטרינג והפקת אירועים לחתונה בטבע או אירוע עסקי (למידע על אירועים עסקיים בדרום), לאירוע בטבע או לאירוע בחצר הבית, אצלנו תוכלו לקבל תחת קורת גג אחת את הפקת האירוע כולו, שכמובן יהיה עטוף בניחוחות מרגשים ובטעמים מעולים.

משרד – 08-6909191054-2479277