טיפים לבחירת שירותי קייטרינג

אז מאיפה מתחילים?

בחירת קייטרינג לאירוע זו משימה חשובה, בין אם מדובר על אירוע פרטי או אירוע עסקי, היות והדרך להצלחת האירוע תלויה בבחירה נכונה של האוכל, הרי עליו ידברו כל האורחים ביום שאחרי.

קייטרינג בשרי או חלבי?

על מנת להחליט איזה אוכל להגיש לאורחים יש צורך לשאול- האם אתם צמחונים? האם האורחים שלכם צמחונים? האם האורחים קרניבורים? האם אתם כאלו?  באילו שעות מתוכנן להתקיים האירוע? שעות הבוקר המוקדמות? המאוחרות? אירוע ערב?

מה התקציב שלכם?

עלות הקייטרינג לאירוע היא עלות שיש צורך לתת עליה את הדעת.  העלות משתנה בהתאם לכמות האורחים, מיקום ומורכבות האירוע, מספר המנות שיוגשו, צורת ההגשה, סוג האוכל ועוד. הגדירו את התקציב לסעיף זה והשתדלו להיצמד אליו.

המלצות

על מנת לבחור שירותי קייטרינג לחתונה או כל אירוע אחר, מומלץ להגיע דרך המלצות של אורחים באירועים ו/ או בעלי אירוע. בנוסף, ניתן לקבל מחברת הקייטרינג טלפונים של לקוחות ממליצים שעשו אירוע דומה לשלכם ולשוחח עימם. זכרו תמיד כי ניתן להתרשם מחוות דעת, המלצות ומכתבי תודה שפורסמו ע"י לקוחות קודמים ופרסמו.

והכי חשוב- בדקו את החיבור והכימיה שלכם לבין נציגי חברת הקייטרינג.

מה צריך לשאול ולדעת?

על מנת לוודא כי הצעת המחיר שקיבלתם כוללת את כל מה שצריך, שימו לב לפרטים/ השאלות הבאות: האם ריהוט כלול בהצעה? האם יש תעודת כשרות (במידה וחשובה לכם)? כמה עמדות הגשה ביחס לכמות האורחים? מה יחס המלצרים לכמות האורחים? האם האוכל נעשה במקום האירוע? האם יש צורך במנות בקבלת פנים? מהם המשקאות שיוגשו באירוע? האם מדובר בהגשה לשולחן או אירוע בסגנון בופה? אילו כלים יוגשו לאורחים?

טעימות

הדרך הטובה ביותר כדי לבדוק את טיבו של הקייטרינג, היא לטעום! ההמלצה היא לתאם עם הקייטרינג טעימות. טיפ לא פחות חשוב- לתאם את הטעימות במהלך אירוע אחר. כך תוכלו להתרשם מטיב האוכל ב live, להתרשם מצורת ההגשה, מנראות אנשי הצוות והמלצרים ולבדוק את אופי ההתנהלות (האם היו שלווים, שידרו לחץ וכו).

אנו בקייטרינג שף בטבע נשמח להציע לכם קייטרינג חלבי וקייטרינג בשרי. נשמח לעזור לכם לבנות תפריט בהתאם לתקציב שלכם וללוות אתכם יד ביד משלב הטלפון הראשון ועד לטלפון ביום שאחרי.