איך לבחור בין קייטרינג חלבי או בשרי לאירוע שלכם

הפקת אירוע היא תהליך שיש בו לא מעט שלבים. אט אט, עם התקרבות מועד האירוע מטפלים כל פעם בנושא אחר על פי סדר העדיפות הנכון והמתאים למי שמפיק את האירוע הלכה למעשה. אחד הנושאים שחשוב מאד לתת עליהם את הדעת ולבחון לעומק הוא בחירה של שירות הקייטרינג שהכי יתאים לכל אירוע ואירוע. אי אפשר להכליל באופן גורף ולומר שסוג מזון כזה או אחר מתאים לכל האירועים, שכן יש עקרונות שלפיהם צריך להחליט על המנות ולבחור אותן כך שהן אכן תהיינה ערבת לחיכם של המוזמנים.

מה לקחת בחשבון שמחפשים שירות קייטרינג לאירוע?

כמה רעיונות לנושאים שעשויים להיות קשורים לבחירת שירות הקייטרינג ולסייע בבחירה הנכונה:

  • כשרות.
  • מאכלים נפוצים או כאלה שידועים כאהובים על הרבה אנשים.
  • טכניקות בישול או הכנה ייחודיות.
  • מגבלות בריאותיות או אידאולוגיות (רגישות למרכיבי מזון או התבססות על צמחונות או טבעונות, למשל).

הכשרות היא נושא מרכזי בבחירה של חברת הקייטרינג שתספק את המזון. במידה והמזון צריך להיות כשר הרי שצריך להחליט מראש האם לבחור במנות חלביות או בשריות וגם כאן הבחירה לא פשוטה, שכן קייטרינג חלבי או בשרי ישנה לחלוטין את אופי האירוע ואת הדרך שבו האורחים והמוזמנים יזכרו אותו לאחר מכן. איך ייראה אירוע בבחירה כזאת או כזאת? אפשר לנסות לבצע ניתוח של כל אחת מהאפשרויות.

קייטרינג חלבי

התפיסה הרווחת הקשורה בקייטרינג חלבי היא של ארוחה קלה, מנות קלילות ומזון המבוסס על מאפים, פשטידות, מנות של פסטה, ירקות לרוב וכמובן עוגות ומנות אחרונות עשירות. מי שאוהב קינוחים מושקעים ואיכותיים – אלה יהיו עבורו סיבה מספיק טובה כדי לבחור את האפשרות של הקייטרינג החלבי.

קייטרינג בשרי

אין סוף לאפשרויות העומדות בפני מי שמעדיף מאכלים בשריים. חשוב לקחת בחשבון שתחושת כבדות ומלאות תתקבל בקרב האורחים לאחר המנות אך כאשר מדובר במנות שמכינים אותן בטכניקות מיוחדות או מקוריות – יהיה כדאי להשקיע דווקא בכיוון הזה. חשוב לקחת בחשבון שיהיה צורך להכין מנות חלופיות עבור מי שלא צורך בשר או מאכלים מן החי וברוב המקרים קייטרינג בשרי יהיה יקר יותר מקייטרינג חלבי – גם זה שיקול חשוב.

איך בוחרים?

לאחר בחינה של שיקולים הקשורים לתקציב, העדפות אישיות ואופי האורחים – אפשר לקבל את ההחלטה אודות סוג הקייטרינג שייבחר. כך או כך קייטרינג איכותי וברמה גבוהה יוערך מאד על ידי כל האורחים.