קוקטייל פארטי

קוקטייל פארטי היא אירוע שמשלב אלגנטיות ויוקרה עם מינגלינג חברתי מהנה במיוחד.

בין אם מדובר באירוע רשמי, או באירוע משמח של פעם בחיים, דבר אחד משותף לשלל מסיבות הקוקטייל וזה החגיגיות שבו. אך מהו קוקטייל פארטי? ובכן, מדובר באירועים שבהם האורחים מגיעים מגונדרים במיוחד ונהנים מקוקטיילים איכותיים ואכילת מתאבנים תוך כדי התרועעות עם שאר האורחים. לפעמים מדובר באירוע שעומד בפני עצמו, ולפעמים באירועים מקדימים לפני התחלת האירוע המרכזי. חברת "שף בטבע" מזמינה אתכם להסתייע בשירותי הקייטרינג בטבע שלה, ולהנות מקוקטייל פארטי תחת כיפת השמיים בלוקיישנים קסומים ברחבי הארץ. בעוד קוקטייל פארטי זה אירוע שלעצמו מעניק תחושת יוקרה ואלגנטיות, כאשר מדובר באירוע מסוג זה אל מול נופי הטבע המפוארים שישי לארצנו להציע, מדובר בסטנדרט חדש של קוקטייל פארטי.

קוקטייל פארטי של חברת "שף בטבע"

ראשית, כיוון שבקוקטייל פארטי לא מגישים ארוחות גדולות לאורחים, אלא מנות פתיחה קטנות, לסוג המתאבנים שלו ולתצוגה שלהם יש השפעה רבה על הפרסטיז'ה של האירוע. כמו כן, באירועים מסוימים הקוקטייל פארטי הוא האירוע המקדים לאירוע המרכזי שבו כן יוגש מנות ערב איכותיות ויוקרתיות, ולכן לא רוצים למלא את קיבתם של האורחים, אלא רק לעורר בהם תיאבון. בעוד בארץ אנו נוהגים לקרוא למנות מסוג זה מזטים, מדובר בסוגים שונים של מטעמים חמים וקרים המעוצבים באסתטיקה יוצאת דופן, ובטעמים המעניקים חוויה ייחודית לחיך. במקביל, המתאבנים מוגשים עם אפרטיפים שונים, יינות משובחים, וקוקטיילים המותאמים לאירוע.  חברת "שף בטבע" המתמחה בקייטרינג איכותי ומשובח, מכינה לאירוע שלכם מבחר ייחודי של מנות פתיחה שונות, שהן לא רק עשויות מחומרי גלם שנבחרו בקפידה, אלא הם גם צורת ההגשה הוויזואלית שלהם מרשימה באופן מיוחד. 

כמו כן, הייחוד של "שף בטבע" זה שהם מעניקים את שירותי הקייטרינג שלהם גם באזורים שונים בטבע ואינם מגבילים אתכם מבחינת בחירת הלוקיישן לקוקטייל פארטי שלכם, וכל זאת מבלי להתפשר על איכות המוצרים, המטעמים, וההגשה המפוארת. בנוסף, כחלק מהשירותים שלהם, הם דואגים עבורכם לאישורים הנדרשים לאופרציה של הקייטרינג באזור שבחרתם, ללוגיסטיקה הכרוכה בכך, ולציוד הנדרש (גנרטור, ציוד ישיבה, עיצוב המנות, וכדומה). כך או כך, אם ברצונכם לתכנן מסיבת קוקטייל מיוחדת במינה תחת אור הירח ומול נוף עוצר נשימה, חברת "שף בטבע" היא חברת הקייטרינג עבורכם.

אלו אירועים מתאימים לקוקטייל פארטי?

ובכן, אם ברצונכם לתכנן קוקטייל פארטי שהוא לעצמו האירוע המרכזי, אז זה מאוד מתאים לאירועים רשמיים, טקסים, אירועי עסקים, כנסים, ועוד, כאשר המשותף להם, זה שמדובר באירועים שרוצים לשמור על פורמליות ויוקרתיות בו זמנית. לעומת זאת, כאשר מדובר באירוע מקדים לאירוע מרכזי, אז קוקטייל פארטי מאוד מתאים לקבלות פנים, ובמיוחד לקבלת פנים של חתונה כאשר מחכים שכל האורחים יגיעו לפני תחילת החופה. כמו כן, קוקטייל פארטי יכול מאוד להתאים עבור קבלת פנים של אירוע השקה, תערוכות, פתיחות של עסקים ועוד. חברת "שף בטבע" מזמינה אתכם להנות מחוויית קייטרינג ייחודית שעוזרת לכם לקיים את האירוע שלכם בלוקיישן החלומות שלכם מבלי להתפשר על איכות השירות והקייטרינג. "שף בטבע" מעניקה את שירותי הקייטרינג האיכותיים שלה כבר 15 שנים, ועם רזומה עשיר בעריכת אירועים בכל רחבי הארץ. ההתמחות שלהם היא לא רק בקייטרינג המשובח שלהם, אלא גם בהפקה ובביצוע. מעבר לכך, צוות העובדים של "שף בטבע" מגיע בטרם האירוע כדי להתחיל בהכנות, ומלווה אתכם ואת האורחים שלכם עד סופו. מדובר בשירות יוצא דופן, לחוויה ייחודית ומהנה.