קייטרינג בשרי אירועים עסקיים

קייטרינג שף בטבע מתמחה בהפקת אירועים בשריים, כשרים, לאירועים קטנים וגדולים, מכל הסוגים.

בקייטרינג שף בטבע אנו מציעים ללקוחותינו מגוון אפשרויות לקייטרינג בשרי : צליית בשר בסגנון אסאדו על גרילים מיוחדים שנוצרו במיוחד עבורנו, צליית בשר בסגנון ברביקיו – על האש ועוד.

קייטרינג בשרי לאירועים עסקיים

שף בטבע מאפשרת לכם לבחור בקייטרינג בשרי לאירועים קטנים או גדולים ובאיכות ללא פשרות. אנו נציע לכם מגוון רב של תפריטים בהתאמה אישית בהתאם לאופי האירוע שלכם ולתקציב שלכם. בקייטרינג הבשרי אנו שמים דגש על איכות הבשרים וטריותם, על אופן הצלייה ואופן ההגשה של הבשרים. כמובן שהבשרים מוגשים בליווי סלטים טריים ועשירים, תוספות מעניינות וקינוחים מעולים מבית קונדיטוריית "דה לה פה".

קייטרינג בשרי לאירועים שהם תאווה לעיניים ולחיך

 אנו בחברת שף בטבע פועלים בתחום הפקת האירועים המיוחדים ומתן שירותי קייטרינג לאירועים עסקיים מזה שנים רבות, על כן מיטב נותני השירות הפועלים בחברתנו מומחים ובעלי ניסיון וותק עשיר בתחום זה, ויחד עם זאת נמצאים בקשרים מעולים עם ספקי מזון וחומרי גלם מובילים אשר דואגים לספק לחברתנו את המזון הטרי, האיכותי והיוקרתי ביותר בתחום, ללא פשרות.

אנו מודעים ומאמינים כי בסיסו של כל אירוע מוצלח הוא כמובן איכות האוכל וטריותו. על כן, חברתנו מספקת שירותי קייטרינג בשרי מוקפדים תוך הבטחת איכות המזון וחידושו על בסיס הזמנת לקוח.

בין אם הנכם חוגגים אירוע קטן/ גדול, או שהנכם מעוניינים בשירותי קייטרינג לאירועים עסקיים והפקת אירועים לחתונה, לאירוע בטבע או לאירוע בחצר הבית,

אצלנו תוכלו לקבל תחת קורת גג אחת את הפקת האירוע כולו, שכמובן יהיה עטוף בניחוחות מרגשים ובטעמים מעולים

תמונה שווה אלף מילים

משרד- 08-6909191 ,  נייד – 054-2479277