חתונה קטנה

מזל טוב! הגיע הרגע המאושר בו החלטתם לקחת את מערכת היחסים שלכם צעד אחד קדימה ולהתחתן. אז מה עושים? במי ומה בוחרים? כמה אורחים להזמין? את מי להזמין? מה מתאים ומדויק לכם- חתונה קטנה ומצומצמת, או חתונה עם כמה מאות אורחים? איזה תפריט לבחור- בשרי או חלבי?

חתונה קטנה נחשבת בתחום האירועים כחתונה הכוללת לרוב עד 200 אורחים. זוגות רבים מחליטים לחגוג את היום המאושר בחייהם בקרב המשפחות והחברים הטובים בלבד ומחליטים לא להזמין את כל השכנים מהרחוב בו גרים ההורים, את כל העובדים במקומות העבודה, את הדוד של הדוד של הבת דודה וכו'. למעשה- הבחירה היא לחגוג רק בקרב האנשים החשובים ביותר בחיינו ובחיי משפחתנו.  בנוסף,משפחות רבות הן קטנות ולכן חתונה קטנה היא אינה בחירה, אלא מכורח המציאות עבורן.

לטובת הלוקיישן שיבחר בעבור חתונה קטנה, יש לבחון האם ניתן לשכור מקום בהתאם לכמות האורחים, לחגוג בחצר הבית, ביער, בחוף הים, באולם, גן אירועים או במשק של הדוד מהמושב. בכל מקרה, יש לקחת בחשבון שבכדי לצמצם עלויות ולמנוע התעסקויות מיותרות ומתישות, רצוי לבחור במקום בו קיימות תשתיות בסיסיות לפחות כחשמל, מים, שירותים, מטבח קצה, תאורה, ריהוט ועוד. החליטו על הלוקיישן ומשם תוכלו להמשיך בארגונים. מחפשים לוקיישן מיוחד ובאווירת הטבע? משתלת גרין ספייס, הממוקמת במושב גן הדרום (ליד אשדוד ויבנה, כחצי שעה מתל אביב), מציעה לכם לחגוג את היום המאושר שלכם במיקום ייחודי ופסטורלי ובאווירה משפחתית וחמה. הגרין ספייס מתאים במיוחד לחתונה קטנה עד 200 אורחים ושם תוכלו ליהנות מכל מה שאולם/ גן אירועים יספק עבורכם לאירוע אינטימי, אך בדגש על אווירה פסטורלית, חמה ומשפחתית.

עניין חשוב מאוד בחתונות ובאירועים בכלל הוא האוכל. ראשית, יש צורך להחליט האם אתם מעוניינים בקייטרינג בשרי- הכולל בין השאר מגוון מנות בשריות מגוונות, מנות "על האש" או אסאדו, או בכלל קייטרינג חלבי- הכולל בין השאר מגוון סלטים, קישים, לזניה, פסטה, דגים ותוספות. בשתי האפשרויות תוכלו ליהנות מארוחה מלאה, מגוונת ומספקת.

עוד בנושא:

חשוב לשים לב כי למרבית האורחים חשובה הכשרות של המזון ולכן הקפידו לוודא את העניין במידה ואכן חשובה לכם כשרות הקייטרינג/ המקום המארח.

לגרין ספייס ולקייטרינג שף בטבע תעודת כשרות, וניסיון של מעל ל-15 שנים בתחום המזון והאירועים. נשמח להציע לכם לבחירה תפריט בשרי או תפריט חלבי ולהתאים עבורכם את התפריט בהתאם לרצונותיכם ולתקציב. בנוסף, אנו עורכים אירועים בכל לוקיישן שתבחרו ובכל מקום בארץ.

נשמח לחגוג עמכם את היום המרגש שלכם!

משפחת גרין ספייס ומשפחת קייטרינג שף בטבע.