4 יתרונות לעשות חתונה בטבע

לקיום חתונה בטבע או אירועים בטבע יש המון יתרונות. חתונה בטבע מאפשרת מרחב גדול שפשוט לא קיים באולם אירועים. כל סוגי החתונות בטבע גם מאפשרות נגישות גדולה יותר למוזמנים, אינן מעורבות בפקקי תנועה או בנסיעה ארוכה ומלוות באווירה שאי אפשר להשיג במקומות אחרים.

דווקא השילוב בין מזג האוויר הנוח כמעט בכל ימות השנה לאזור רחב הידיים הוא זה שמהווה את הפקטור המשמעותי. זוגות שכבר התחתנו בטבע יודעים לספר על רמת שביעות רצון גבוהה מאוד אצל האורחים, ועל חוויה של פעם בחיים.

חשוב לזכור כי כל החתונות הן אתגר הפקתי לא קטן, אך במידה ופועלים בצורה נכונה ניתן למנוע המון בזבוז כסף מיותר. חתונה חייבת להתחיל בהגדרה ברורה של מטרות, ובהתאמה בין רצונות הכלה, רצון החתן והרצון של בני המשפחה. חתונה בטבע עם מאות מוזמנים לא תהיה דומה לחתונה מצומצמת, אך במידה ונערכים בצורה נכונה לאירוע אין לכך שום משמעות.

יתרונות חתונה בטבע

  1. אווירה נעימה יותר באופן משמעותי מאשר באולמות אירועים סגורים ורועשים, תחושה רגועה וזורמת של האורחים, אפשרויות לעיצוב אישי וחדשני באמת של כל חתונה, ספקי שירותים ייחודיים ואיכותיים במיוחד, חתונה יוצאת דופן ובלתי נשכחת ועוד.
  2. הפקת חתונה בטבע היא ללא ספק יציאה מהקופסא של תפישת החתונות והאירועים הרגילה, התמורה בעד שינוי מחשבתי זה היא משמעותית וחיובית בכל כך הרבה מובנים. חתונה כאשר מסביב נוף פסטורלי של עצים, ירוק, פרחים, ים ושאר אפשרויות רלבנטיות היא חוויה קסומה ובלתי נשכחת לכל המעורבים בה
  3. ניתן לבחור באתרי טבע אשר מתורגלים בעניין קיום חתונות ואירועים רבי משתתפים, ועליהם תוטל מלאכת ארגון המאורע- החל מהקייטרינג, ארגון ועיצוב, הקמת חופה ועוד. בכך ניתן לחסוך במשאבים וכמובן, בהתעסקות. אפשרות נוספת היא שכירת שירותיו של צוות הקמת אירועים, אשר מפיק את החתונה מא’ ועד ת’ על בסיס המקום אותו בחרתם. לרוב, בחירת צוות הפקה חיצוני תעלה יותר מאשר בחירה באתר עם צוות מובנה.
  4. אין צורך לשלם שכירות לטבע וכך אירוע שמתקיים בשטח עשוי להיות משתלם יותר מזה שמתקיים באולם אירועים. את ההפרש הכספי נוכל לחסוך או להשקיע באלמנטים נוספים שאנו רוצים להוסיף לאירוע.