חתונה כפרית

חתונה כפרית היא הטרנד היציב ביותר בשנים האחרונות בתחום האירועים. לא עוד חתונה באולם, לא עוד חתונה בתוך 4 קירות, אלא חתונה כפרית במקום ירוק המוקף מדשאות, עצים ופרחים וכמובן- אווירה! (מידע גם על חתונה קטנה בטבע)

עיצוב כפרי וטבעי

חתונה כפרית מאפשרת לכם לעצב את המקום בעבור החתונה שלכם במינימום אלמנטים ו/או השקעה. הירק והצמחייה הם אלו שנותנים רקע דומיננטי למקום, תוספת של עיצוב לשולחנות ולחופה, יעניקו לכם עיצוב מושלם בבחירה אישית במיוחד לחתונה שלכם.

אווירה כפרית

זוגות רבים מחפשים מקום שניתן לערוך בו חתונה כפרית באווירה משפחתית, אינטימית ושלווה. חתונה כפריתהיתרון במקום כפרי שכזה הוא שאתם יכולים ליצור את האווירה המתאימה בדיוק עבורכם ועבור האירוע שלכם ואין צורך להיות תלויים במה שקיים ברוב האולמות ולא ניתן לשנות במיוחד עבורכם.

גן אירועים בטבע גרין ספייס, המקום האידיאלי לחתונה כפרית. בגרין ספייס נמצא בלב משתלת עצי בונסאי, מוקף בשלווה ובאווירה כפרית ומתאים במיוחד עבור זוגות המעוניינים לחגוג חתונה כפרית באווירת הטבע (עוד על חתונה בטבע).

במתחם משתלת גרין ספייס, הטובל בירק, מדשאות, עצים, פרחים ובעיקר המון צמחי בונסאי, המאפיינים את המשתלה, תוכלו לערוך את אירוע החתונה שלכם וליהנות מהאווירה האינטימית והמיוחדת במקום.

מאמרים נוספים