חתונה בטבע - כל הסיבות להתחתן באזור טבעי

בשעה טובה החלטתם להתחתן. מזל טוב! חלקכם ודאי תמצאו עצמם מתלבטים אם לערוך חתונה באולם סטנדרטי או בגן אירועים סטנדרטי. חלקכם ישקלו להפיק חתונה אחרת, חתונה בטבע, ללא שנדלירים וללא אוויר המזגנים. לא עוד אירוע שיערך בין ארבע קירות, אלא אירוע שיספק אווירה ונוף שונים בעבורכם ובעבור האורחים שלכם.

אז מדוע לערוך חתונה בטבע? מהם היתרונות?

 

נופים מדהימים ועיצוב טבעי

זה הזמן להדהים את עצמכם ואת חתונה בטבעהאורחים שלכם מאווירה מיוחדת שמעניקים הנופים הפתוחים והיפים של הארץ, או לחילופין נוף עצי הפקאן, הפרדסים, או אפילו נופם של השדות החרושים. נופים אלו יוצרים אווירה שלווה יותר וייחודית יותר. כידוע, גם אם מדובר בחתונה קטנה, עיצוב אירועים עולה המון כסף, כך שבאירועים בטבע, הטבע יספק עבורכם את מרבית העיצוב בחלל האירוע.

מי אמר חנייה ולא קיבל?

זה נשמע ברור מאליו אבל זה סופר חשוב. בעוד שמרבית המקומות מאתגרים את האורחים במציאת חנייה או לחילופין יאלצו אתכם או את האורחים שלכם לשלם בעבור החנייה, חתונה בטבע (עוד על חתונה כפרית בטבע) תספק לכם למעשה חנייה חינם ובשפע.

עלויות נוספות שיש צורך לקחת בחשבון

יש לקחת בחשבון עלויות נוספות הקיימות בקיום חתונה בטבע, בעיקר במקומות בהם אין כל תשתית. למשל- יש צורך לארגן תאי שירותים ניידים בעבור האורחים, הבאת גנראטורים בעבור חשמל לתקליטן, תאורה, בעבור הקייטרינג ועוד. במידה ומדובר באירוע יום בטבע, יש צורך בהצללה של אזורים נרחבים.

מאמרים נוספים